Генпрокуратура підозрює міністра Данилюка в ухилянні від сплати податків

Генпрокуратура підозрює міністра Данилюка в ухилянні від сплати податків

Підозру висувають за період роботи Данилюка в адміністрації Януковича

Генпрокуратура підозрює міністра Данилюка в ухилянні від сплати податків
Фото УНІАН

Генеральна прокуратура підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. Це випливає з ухвали Печерського районного суду Києва у справі № 757/41216/17-к від 18 липня, повідомляє Ліга.Фінанси

З депутатського звернення стало відомо, що Данилюк в період 2010-2014 років займав посаду керівника Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента Віктора Януковича, повідомляє суд.

Згідно з податковою інформацією про доходи, Данилюк отримав за цей термін дохід в 556,16 тис. грн. В цей же період Данилюк купив будинок площею 290 кв. м за 2,54 млн грн і автомобіль BMW X5.
Також в 2014 році Данилюк зробив внесок на рахунок в Укрсоцбанку в сумі 519,666 тис. грн.

«За попереднім аналізом таких відомостей зроблені висновки про наявність можливого ухилення від сплати податків і зборів», – повідомляє суд.

Варто зазначити, що 25 липня Олександр Данилюк на зустрічі з міністром фінансів і економіки Італії П'єром Карлом Падоаном обговорював можливість створення в Україні Служби фінансових розслідувань.
Ця структура мала б займатися розслідуваннями фінансових злочинів проти держави.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло