Сбєрбанк почав заробляти в Україні

Сбєрбанк почав заробляти в Україні

Активи банку за перше півріччя знизилися на 16,7%

За підсумками першого півріччя 2017 року українська “дочка” Сбєрбанку Росії одержала 74,4 млн грн чистого прибутку, тоді як за аналогічний період 2016 року її чистий збиток становив 3,03 млрд грн.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно з фінансовим звітом банку, його чистий процентний дохід за перші шість місяців поточного року склав 1,7 млрд грн, що на 20,6% менше, ніж за відповідний період 2016 року.

З вирахуванням витрат на формування резервів чистий процентний дохід склав 394,73 млн грн, тоді як за відповідний період минулого року цей показник становив “мінус” 2,71 млрд грн.

Активи банку за вказаний період знизилися на 16,7% – до 40,201 млрд грн, в тому числі кредити і аванси клієнтам – на 12,5%, до 35,268 млрд грн.

ПАТ Сбєрбанк (раніше – ПАТ Дочірній банк Сбєрбанку Росії, до цього – банк НРБ) засновано у 2001 році. Його єдиним власником є Сбєрбанк Росії.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2017 року за розміром активів (42,9 млрд грн) фінустанова займало 7-е місце серед 90 банків, що діяли в країні

Нагадаємо, що 28 липня комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ прийняв рішення відмовити в узгодженні придбання істотної участі: Саїду Гуцерієву і Григорію Гусельников – в ПАТ «Ощадбанк»; Максиму Мікітасов і Павлу Фуксу – в ПАТ «Промінвестбанк».

НБУ пояснив таке рішення ненаданням необхідних і достатніх документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло