Після 5 років простою на Харківщині знову запрацював сирзавод

Після 5 років простою на Харківщині знову запрацював сирзавод

Завод планує забезпечити 400 робочих місць, наразі там вже працює 120 людей

Після 5 років простою на Харківщині знову запрацював сирзавод
Фото Марiя Зайцева / Харківська обласна державна адміністрація

Сироробний завод в Великому Бурлуці відновив роботу після 5 років простою, повідомляє AgroPortal

Як повідомляє Харківська облдержадміністрація, на підприємстві реконструювали обладнання, запустили першу лінію і вже набрали в штат працівників.

«Великобурлуцький район раніше славився виробництвом своїх сирів. «Сири Бурлука» були відомі на території всієї України, але 5 років тому завод припинив свою роботу, і не було перспективи по відновленню виробництва. Ми знайшли інвестора, інвестор повірив владі. І сьогодні вже є результат», – розповіла глава Харківської ОДА Юлія Світлична.

За словами голови Великобурлуцької РДА Віктора Чуючи, за допомогою керівництва області за 2 місяці завод вдалося підключити до газу і вирішити ще низку питань.

Виробництво сертифіковане за міжнародними стандартами якості ISO 9001: 2000. Підприємство стало одним з перших в регіоні, де реалізується проект європейської системи контролю якості ХАССП. Зараз на підприємстві вже працює перша лінія – з виробництва сухого молока.

«Є домовленість з інвестором, в жовтні вже приступлять до виробництва сиру, і піде лінійка нових видів сирів. Також будуть відновлювати рецептуру сирів, які тут проводилися раніше. На даний момент в штат підприємства вже набрали 120 співробітників, я сподіваюся, що з 2018 року у нас буде тут до 400 робочих місць, і потужності будуть повністю завантажені», – додала Світлична.

Нагадаємо, 28 липня також відновив роботу Дніпровський металургійний комбінат, що входить в корпорацію ІСД.
Виробництво на ДМК було зупинено 30 березня 2017 року, наразі там відновлено виплавку сталі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті