Квартальний прибуток Apple зріс на 12%

Квартальний прибуток Apple зріс на 12%

Стрімким зростанням компанія завдячує попиту на iPhone, iPad та Mac

Квартальний прибуток Apple зріс на 12%
фото Shutterstock

За останній квартал прибутки компанії Apple зросли на 12% до $8,7 млрд у зв’язку з ростом попиту на смартфон iPhone, планшети iPad та компютери Mac. Про це повідомляє Daily Sabah.

Річний прибуток зріс на 7% у порівнянні з минулим роком до $45,4 млрд.

Фінансові результати за ІІІ квартал, які було оприлюднено у вівторок, перевищили прогнози аналітиків на період з квітня по липень.

Не менш важливим є те, що технологічний гігант прогнозує виручку за поточний квартал, що завершиться у вересні, на рівні від $49 до $52 млрд. Очікуваний прогноз, скоріше всього, зможе полегшити проблеми, пов’язані із затримкою випуску нового покоління iPhone , який зазвичай відбувається у вересні.

В середньому, аналітики очікують від компанії продажів на суму $45,55 млн.

Чистий прибуток компанії зріс до $8,72 млрд або $1,67 за акцію у ІІІ кварталі у порівнянні з минулорічним показником $7,80 млрд або $1,42 за акцію.

Як повідомлялось, Apple відмовиться від випуску медіаплеєрів iPod nanо та iPod shuffle, які не мають доступу до інтернету. Компанія закликає користувачів переходити на iPhone та сервіс Apple Music.

Нагадаємо, технологічній компанії Apple довелось сплатити $2 млрд  у минулому кварталі задля залагодження патентної суперечки з компанією Nokia. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло