Reuters оприлюднило російські втрати в Сирії за 2017 рік

Reuters оприлюднило російські втрати в Сирії за 2017 рік

Отримані дані вчетверо перевищують офіційну інформацію щодо загиблих, яку оприлюднило Міноборони Росії

Reuters оприлюднило російські втрати в Сирії за 2017 рік
Фото УНIАН

Офіційні дані Міністерства оборони РФ повідомляють, що за цей рік в Сирії загинуло 10 осіб.

Однак агентство Reuters провело власні підрахунки. Згідно з інформацією, отриманою від членів сімей, друзів та місцевих чиновників, кількість загиблих серед російських військових складає не менше 40 осіб.

Кількість загиблих за 7 місяців 2017 року перевищує кількість за попередні 15 місяців, під час яких загинуло 36 російських військових.

Дані можуть бути неточними, оскільки командири заохочують членів сімей, друзів та інших військових тримати язик за зубами.

Оприлюднення правдивих даних щодо російських втрат є складним питанням для Росії, особливо перед наступними президентськими виборами, які, як очікується, виграє Володимир Путін, державна преса висвітлює події в Сирії в позитивному ключі.

Істинна кількість військових втрат в мирний час в Росії стала державною таємницею, після того як президент РФ засекретив її спеціальним указом. Російська влада не оприлюднює кількістю загиблих, але відкрито повідомляє про окремі випадки загибелі військових .

У відповідь на підрахунки Reuters, Кремль повідомив, що будь-які російські громадяни, які воюють на стороні Башара аль-Асада не обов’язково є військовими, серед них є велика кількість добровольців. До загибелі добровольців Міноборони Росії жодного стосунку не має. Про це на прес-конференції у середу повідомив речник президента РФ Дмитро Пєсков.

«Якщо в Сирії є російські громадяни, які діють в якості добровольців, то вони не мають нічого спільного з державою», – сказав Пєсков.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло