Україна може ввести санкції щодо білоруських компаній, які торгують з ОРДЛО

Україна може ввести санкції щодо білоруських компаній, які торгують з ОРДЛО

Компанії, які торгують з ОРДЛО не зможуть постачати продукції в Україну

Україна може ввести санкції щодо білоруських компаній, які торгують з ОРДЛО
Фото: pixabay.com

Українське посольство в Білорусі офіційно попередило білоруську сторону про введення санкцій відносно білоруських компаній, які відкрито постачають свою продукцію на територію окремих районів Донецької та Луганських областей, підконтрольних бойовикам. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Ми попереджаємо білоруську сторону офіційно: якщо білоруські компанії безпосередньо постачають продукцію бойовикам, то проти них будуть введені санкції», – заявив посол України в Білорусі Ігор Кизим.

Якщо інформація про співпрацю білоруських компаній буде підтверджена, то такі підприємства більш не зможуть постачати свою продукцію на територію України.

«Нещодавно телеканал» Белсат «опублікував розслідування з приводу поставок. Там, наприклад, «Комунарка» сказала, що безпосередньо працює з Донецьком. ... У разі підтвердження цих даних «Комунарка» точно потрапить у чорний список і не зможе поставляти продукцію на територію України», – уточнив посол.

У разі введення санкцій українська сторона буде домагатися введення санкцій і країнами Європейського союзу.

Нагадаємо, під час офіційного візиту президента Білорусі Олександра Лукашенка, сторони домовились збільшити товарообіг між країнами до $5 млрд

Зараз взаємний товарообіг між країнами становить $4,5 млрд. Для України Білорусь є четвертим за обсягом товарообігу партнером, Україна для Білорусі – другим.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло