facebook.com
mind
Глава «Роснєфті»: санкції ввели проти Трампа, а не проти Росії

Глава «Роснєфті»: санкції ввели проти Трампа, а не проти Росії

Сєчін також повідомив, що санкції не тільки не нашкодять «Роснєфті», а навпаки матимуть позитивний вплив

Глава «Роснєфті»: санкції ввели проти Трампа, а не проти Росії
фото Shutterstock

Нові санкції США, ведені проти Росії, матимуть негативні наслідки для Сполучених Штатів, зокрема постраждають найбільші енергетичні компанії США. Про це в четвер заявив генеральний директор найбільшої російської нафтової компанії «Роснєфть» Ігор Сєчін, передає Reuters.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп напередодні ввів в дію нові санкції проти РФ, в результаті чого російська сторона заявила про повномасштабну торгову війну та крах сподівань на покращення відносин з адміністрацією Трампа.

«Санкції починають шкодити тим, хто їх ввів – сказав Сєчін журналістам. – Повноваження президента США обмежені, і іноді мені здається, що санкції накладають на нього, а не нас».

Сєчін сказав, що вбачає і позитивні наслідки для «Роснєфті»: «Що стосується негативних наслідків, як я вже казав, то вони [санкції] починають працювати проти наших американських партнерів. Що стосується позитивних, ви дізнаєтесь про них у найближчі чотири тижні», – сказав він, не повідомляючи деталей.

Як повідомлялось, проти санкцій виступає і ЄС. Зокрема, глава Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що, за потреби готовий захищати інтереси ЄС та енергетичний сектор Європи від шкоди, якої можуть завдати санкції США.