Система електронних торгів арештованим майном продала лотів на 3 млрд грн

Система електронних торгів арештованим майном продала лотів на 3 млрд грн

Всього продано 18 тис. лотів, більша половина — з підвищенням ціни

Загальна вартість активів, реалізованих держпідприємством «Система електронних торгів арештованим майном» на аукціонах перевищила 3 ​​млрд грн, повідомляє zn.ua з посиланням на прес-службу СЕТАМ.

Відзначається, що всього на електронних торгах було продано 18 тис. лотів. Більше половини лотів були продані з підвищенням ціни, в середньому на 10%.

Згідно з повідомленням, найдорожчим проданим лотом став завод в Харківській області, що належить «Ощадбанку». Його було продано за 104 млн грн.

Максимальний приріст вартості лота зафіксований на комплексі будівель прирельсового складу в Черкаській області. При початковій ціні в 387 тис. грн, ціна продажу склала 3,35 млн грн. В ході аукціонних торгів ціна зросла в 8,7 разів.

Як повідомляв генеральний директор СЕТАМ Віктор Вишнів, в першому кварталі 2017 року обсяг реалізованого системою майна виріс в 1,7 рази в порівнянні з першим кварталом 2016 року – до 386 млн грн, а кількість проданих лотів – в 1,8 рази, до 3,762 тис .

Як вже повідомляв Mind, міністр юстиції Павло Петренко прогнозує, що СЕТАМ за підсумками 2017 року має подвоїти показник реалізації майна в порівнянні з 2016 роком – до 4 млрд грн.

Система електронних торгів почала працювати в експериментальному режимі з 1 травня 2014 року в деяких областях, з серпня того ж року експеримент розширили на територію всієї України. Головною метою підприємства є реалізація держполітики стосовно організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло