Ярославському заборонили видобувати руду

Ярославському заборонили видобувати руду

Держгеонадра прийняли рішення про заборону на підставі перевірок шахт ГЗК Суха Балка

Ярославському заборонили видобувати руду
Фото Shutterstock

ГЗК Суха Балка за рішенням Державної служби геології і надр не може добувати залізну руду на своїх шахтах. Про це йдеться в наказі Держгеонадр №350 від 2 серпня.

«Припинити всі види цільових робіт, пов'язані з використанням надр, що проводяться з порушенням стандартів та правил, і які можуть спричинити псування родовищ, суттєве зниження ефективності робіт», – йдеться в наказі.
Держгеонадра заборонили видобуток залізних руд в шахтах ім. Фрунзе і Ювілейна Дніпропетровської області. У наказі зазначається, що таке рішення прийнято на підставі перевірок діяльності комбінату.

Нагадаємо, ГЗК Суха Балка тепер належать українському бізнесмену Олександру Ярославському. У травні Evraz Group S.A. Романа Абрамовича підписала угоду про продаж підприємства Євраз Суха Балка компанії Berklemond Investments LTD, яка входить до складу DCH Group Олександра Ярославського. 14 липня комбінату Суха Балка відновили всі ліцензії на видобуток залізної руди.

Суха Балка спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. У структуру комбінату входять дві шахти – Ювілейна і шахта ім. Фрунзе. Річна виробнича потужність комбінату – близько 3,1 млн праці.

У 2007 році група «Євраз» Романа Абрамовича, Олександра Абрамова і Олександра Фролова придбала «Суху балку» у групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло