Данилюк просить ДФС його перевірити

Данилюк просить ДФС його перевірити

Голова Мінфіну хоче уникнути зриву переговорів з МВФ

Данилюк просить ДФС його перевірити
Фото: УНІАН

Міністр фінансів Олександр Данилюк звернувся в Державну фіскальну службу (ДФС) з проханням провести таку перевірку за 1998-2016 рр. за ініціативою депутата і прокуратури. Про це міністр написав на своїй сторінці в Facebook.

«Враховуючи резонансність справи, прошу ДФС почати перевірку негайно і закінчити її в найкоротші терміни. Це необхідно для того, щоб не допустити дестабілізації напередодні виходу України на зовнішні ринки капіталів, наступної стадії переговорів з МВФ і ключового етапу бюджетного процесу (всі ці процеси координуються міністром фінансів)», – написав Данилюк.

Міністр зазначає, з метою уникнення потенційного конфлікту інтересів і можливих звинувачень у тиску на ДФС під час проведення перевірки, він звертається до НАЗК з проханням надати роз'яснення щодо потенційного конфлікту інтересів усім його сторонам відповідно до ч. 5 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції».

Нагадаємо, Генеральна прокуратура підозрює міністра фінансів Олександра Данилюка в ухиленні від сплати податків. Це випливає з ухвали Печерського районного суду Києва у справі № 757/41216/17-к від 18 липня.

З депутатського звернення стало відомо, що Данилюк в період 2010-2014 років займав посаду керівника Координаційного центру з упровадження економічних реформ при Адміністрації президента Віктора Януковича, повідомляє суд.

Згідно з податковою інформацією про доходи, Данилюк отримав за цей термін дохід в 556,16 тис. грн. В цей же період Данилюк купив будинок площею 290 кв. м за 2,54 млн грн і автомобіль BMW X5. Також в 2014 році Данилюк зробив внесок на рахунок в Укрсоцбанку в сумі 519,666 тис. грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті