Індія планує імпортувати більше української олії

Індія планує імпортувати більше української олії

Зацікавлення висловили представники 10 провідних індійських олійних компаній

Керівники Держпродспожівслужби напрямків фітосанітарної безпеки і безпеки харчових продуктів обговорили з представниками індійської асоціації експортерів олійних культур питання експорту в Індію соняшнику і соняшникової олії українського виробництва, повідомляє Урядовий портал.

Представники індійської асоціації експортерів олійних культур зацікавлені в збільшенні імпорту української соняшникової олії.

Сторони обговорили процеси державного контролю якості та безпеки харчових продуктів в Україні та особливості експорту в Індію.

У свою чергу, представники Держпродспожівслужби нагадали, що 33% експорту української соняшникової олії припадає на Індію.

Як вже повідомляв Mind, експорт агропродукції з початку року збільшився на 28%.

За словами заступника міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцової, у топ-5 ключових країн, до яких експортувалась українська аграрна продукція входять: Індія- $1,034 млрд, Єгипет – $862,05 млн, Нідерланди -$588,5 млн, Іспанія – $584,3 млн, Туреччина – $485,2млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло