Колишній глава ФБР Джеймс Комі напише книгу про Трампа і не тільки

Колишній глава ФБР Джеймс Комі напише книгу про Трампа і не тільки

Права на видавництво книги він уже продав за 2 млн доларів

Колишній глава ФБР Джеймс Комі напише книгу про Трампа і не тільки
фото Getty Images / Global Images Ukraine

Джеймс Комі, колишній глава ФБР, якого президент Трамп звільнив у травні, напише книгу.  Права на неї він уже продав одному з видавництв за $2 млн. Про це пише Financial Times.

Тема книги – «хороше, етичне» лідерство і вміння приймати виважені рішення.

Крім того, Комі розповість про взаємини з президентом Трампом і намагання працювати з ним, а також про розслідування ФБР щодо приватного листування Хілларі Клінтон, тоді кандидата в президенти від демократів.

Книга повинна вийти навесні наступного року.

Права на друк та реалізацію книги придбав Flatiron Books – підрозділ видавничого дому Macmillan.

Після того, як Комі незадовго до виборів 2016 року оголосив, що ФБР заново відкриває справу про розслідування листування Клінтон, демократи звинуватили його у спробі вплинути на результат виборів. За два дні до виборів ФБР закрила це розслідування.

Джеймс Комі був директором ФБР з 2013 по 2017 рр, на цей пост його призначив Барак Обама. До того він був заступником генерального прокурора.

Зазначалося, що однієї з найбільш вірогідних причин звільнення Комі стало розслідування ФБР про зв'язки оточення Дональда Трампа з росіянами та вплив Росії на американські вибори.

«Протягом своєї кар’єри Джеймс Комі приймав одне важке рішення за одним, тому що він служив лідерам нашої країни, – зазначив Боб Міллер, глава Flatiron Books після укладання угоди.

«Його книга обіцяє занурити нас у надзвичайні моменти нашої історії і провести нас плутаними коридорами влади», – додає видавець.

Нагадаємо, на початку червня екс-глава ФБР представив письмові свідчення Конгресу,  в яких детально описав всі свої сім розмов із президентом Трампом. У них Комі розповів, що Трамп просив його про лояльність, а також припинити розслідування проти Майкла Флінна (екс-радника з нацбезпеки).

Між тим Сенат США у вівторок переважною більшістю призначив Крістофера Рея наступним директором ФБР. Колеги характеризують Рея як стриманого лідера, який точно знає, що ФБР та Білий дім мають працювати окремо.

Розслідування щодо звязків адміністації Трампа з Росією триває і зараз. Його очолює спецпрокурор Роберт Мюллер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті