Tesla знизила ціну на Model X – замість $82 500 її можна придбати за $79 500

Tesla знизила ціну на Model X – замість $82 500 її можна придбати за $79 500

Model X та Model S тепер буде складно конкурувати із вдвічі дешевшою Model 3

Tesla знизила ціну на Model X – замість $82 500 її можна придбати за $79 500
Tesla Model X
Фото tesla.com

Tesla Inc в п'ятницю знизила базову ціну свого позашляховика Model X на $3000 – до $79 500. Виробник електрокарів пояснив це рішення потребою збільшити прибутки у зв’язку з нарощуванням виробництва нової Model 3 для масового ринку. Про це повідомляє Reuters.

Деякі аналітики стурбовані тим, що запуск Model 3 за ціною $35 000 призведе до різкого падіння продажів позашляховика Model X.

Але виконавчий директор Ілон Маск сказав цього тижня, що попит на розкішний спортивний електромобіль не падає.

«Коли ми запустили Model X 75D, спочатку прибутки були низькими. Тепер, коли вони зросли, ми можемо знизити ціну, зробивши крок назустріч покупцям», – заявила Tesla в п'ятницю.

Найдорожча версія Model X, P100D, з найшвидшим прискоренням і найдовшою роботою акумулятора, коштує 145 000 доларів.

Охочих купити нову бюджетну Model 3 зараз настільки багато, що черга передзамовлень розтяглася до 2019 року. Це ставить у вигідне становище моделі X та S, які хоч і значно дорожчі, але є у вільному доступі.

Нагадаємо, Ілон Маск вручив перші 30 екземплярів Model 3 щасливим власникам на заводі Tesla. Загалом кількість попередніх замовлень на Model 3 вже перевищує 500 тисяч.

Також Маск повідомив, що наступний електричний кросовер Model Y матиме багато спільного із Model 3 – це дозволить збільшити ефективність та скоротити видатки, щоб швидше вивести цю модель на ринок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті