Один з найбагатших інвесторів США не вірить у майбутнє криптовалют

Один з найбагатших інвесторів США не вірить у майбутнє криптовалют

Інвестор Говард Маркс у своєму зверненні до клієнтів називає криптовалюти “не справжніми”

Один з найбагатших інвесторів США не вірить у майбутнє криптовалют
Фото cfala.org

Говард Маркс, один з найбагатших людей США і засновник інвестиційної компанії Oaktree Capital Management переконує своїх клієнтів в тому, що криптовалюти «не справжні» і не мають майбутнього.

На думку Маркса, “популярність криптовалют будується на двох передумовах: на сумнівах у фінансовій безпеці, включаючи вартість національних валют, які виросли з фінансової кризи, і на впевненості міленніалів у всьому віртуальному, – пише Маркс в 22-сторінковому зверненні до клієнтів. – Але криптовалюта – не справжня”.

Своє дослідження Маркс аргументує посиланнями і цитатами з авторитетних видань рівня New York Times або Wall Street Journal про блокчейн і засновані на цій технології валюти, які не змогли переконати його в тому, що це явище має довгостроковий характер.

«Деякі люди охоче спекулюють цифровими валютами заради власної вигоди, – пише він. – Інші хочуть вкласти трохи грошей в цей вигідний сьогодні феномен, щоб раптом не опинитися за бортом».

Все зводиться, на його думку, до оптимізму. Як тільки «бичачий» ринок (ринок, який характеризується ставками на підвищення цін – ред.) йде на спад, спекулянти біткойнами і ефіром можуть непогано заробити. І вони будуть продовжувати в тому ж дусі, поки є надія. «Але що станеться з ціною і ліквідністю біткойнів під час кризи, якщо люди вирішать зберігати кошти в доларах або золоті?» – запитує він.

Як вже повідомляв Mind, голова правління Альпарі Банку Дмитро Яковлєв вважає, що нова криптовалюта Bitcoin Cash, альтернатива широковідомому Bitcoin, навряд чи стане успішною. Розкол в ланцюзі біткоін – блокчейн суперечить логіці класичного майнингу (продукування віртуальних грошей. – Mind).

Сутність біткойна полягає в тому, що блокчейн – це єдиний ланцюг. Що має свій єдиний початок і кінець.  А будь-яка зміна алгоритму породжує нову монету з новим циклом і природою емісії. «Це як запустити вексельний обіг під забезпечення грошей на банківських рахунках. Але що станеться з вексельним ланцюжком, якщо один з контрагентів виявиться банкрутом? Весь ланцюжок впаде», – переконаний Дмитро Яковлєв.

На момент публікації матеріалу, згідно даних криптовалютної біржі Cryptocurrency, після різкого росту ціна Bitcoin Cash обвалилася нижче початкової. Наразі ціна BCC становить трохи більше $200, стартував Bitcoin Cash з ціни в $300. Хоча ще 2 серпня ціна криптовалюти перевищувала $700.

Один з найбагатших інвесторів США не вірить у майбутнє криптовалют
Фото coinmarketcap.com

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло