Курс класичного біткоіна оновив історичний максимум – понад $3000

Курс класичного біткоіна оновив історичний максимум – понад $3000

Наразі біткоін коштує $3200

Курс класичного біткоіна оновив історичний максимум – понад $3000
Фото: pixabay.com

Криптовалюта біткоін (класичний, а не новий Bitcoin Cash) у минулі вихідні подорожчала до нового рекордного значення, піднявшись над позначкою $3000 за один біткоін. Причому відразу декілька популярних криптовалютних бірж, включаючи Coinbase і Kraken, давали за один біткоін понад $3000. Наразі вартість одиниці криптовалюти зросла ще більше і на момент підготовки новини перевищує $3200.

Про це передає Finbalance.

У травні поточного року курс криптовалюти біткоін вперше перевищив $2000, а на початку червня валюта майже досягла $3000, а потім різко пішла вниз до $2666. У липні курс вперше за два місяці впав нижче $2000. Нинішній черговий підйом курсу стався через декілька днів після поділу криптовалюти біткоін на два різновиди: класичний біткоін (BTC) і Bitcoin Cash (BCC).

У результаті нового стрибка курсу ринкова капіталізація біткоіна подолала новий рубіж у $50 млрд. З урахуванням нинішнього курсу, сумарна вартість всіх біткоінів, що знаходяться в обігу, перевищує $53 млрд.

Що стосується нового біткоіна, після поділу всі наявні на гаманцях користувачів заощадження «подвоїлися», і вони отримали таку саму кількість нових монет Bitcoin Cash (BCC), яку можна витрачати незалежно. На момент запуску новий BCC був у 7–8 разів дешевше за звичайний біткоін (BTC) – близько $350–370, але за першу добу криптовалюта показала зростання 120%, ставши третьою за обсягом капіталізації після Ethereum і класичного біткоіна. Утім, вже на наступний день курс нового біткоіна впав до $220. Зараз один Bitcoin Cash оцінюють в $261,41.

Нагадаємо, що розкол у ланцюгу біткоін – блокчейн відбувся 1 серпня о 15:50 за Києвом. Тоді з’явилася альтернативна криптовалюта – Bitcoin Cash. З перспективами розвитку нової криптовалюти можна ознайомитися у матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло