Фонд держмайна оголосив про приватизацію частки в «УкрТВС»

Фонд держмайна оголосив про приватизацію частки в «УкрТВС»

Стартова ціна пакета акцій - 921 000 грн

Фонд державного майна України (ФДМ) оголосив конкурс з приватизації 33,3% акцій «Спільного українсько-казахстансько-російського підприємства з виробництва ядерного палива» (СП «УкрТВС», Київ).

Про це повідомляє Інтерфакс.

Відповідне оголошення опубліковане в газеті «Відомості приватизації» в понеділок.

Стартова ціна пакета акцій – 921 000 грн. Аукціон буде проведено 30 серпня, заявки на участь в ньому приймаються до 22 серпня.

У 2016 році «УкрТВС» реалізувало продукцію вартістю 102,687 млн грн, отримавши збиток на рівні 0,1 млн грн. Штат підприємства налічує всього 7 співробітників, балансова вартість основних фондів – 56 000 грн. Дебіторська заборгованість «УкрТВС» становить 27,12 млн грн, а кредиторська – 124,64 млн грн.

Як повідомлялося, «УкрТВС» створено в кінці 2001 року з метою розвитку коопераційних зв'язків між підприємствами атомно-промислових комплексів України, Казахстану і РФ. Його акціонерами в рівних частках є Фонд держмайна України, «Казатомпром» і «ТВЕЛ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло