Apple Watch нового покоління самі підключатимуться до інтернету через стільниковий зв'язок

Apple Watch нового покоління самі підключатимуться до інтернету через стільниковий зв'язок

LTE-модем дозволить пристроям бути не прив’язаними до iPhone

Apple Watch нового покоління самі підключатимуться до інтернету через стільниковий зв'язок
фото apple.com

Американська технокомпанія Apple розробила «розумний» годинник, який  може підключатися до інтернету через стільникові мережі. Така функція зменшить залежність гаджета від iPhone, про це пише Bloomberg.

Деякі з моделей Apple Watch, які зʼявляться в продажу вже до кінця 2017 року, отримають LTE-модем. Завдяки йому пристрої будуть самостійно виходити в Інтернет без підключення до смартфону. Зокрема, користувачі зможуть, залишаючи iPhone вдома, завантажувати нові музичні композиції і користуватися додатками під час пробіжки.

Попередні моделі Apple Watch дають змогу відправляти повідомлення, будувати маршрути і транслювати музику тільки за наявності бездротового зв'язку з iPhone.

Постачальником LTE-чіпів для Apple Watch нового покоління стане корпорація Intel, яка вже виробляє LTE-модеми для смартфонів Apple, повідомляє видання з посиланням на обізнане джерело.

Зараз компанія Apple веде з європейськими та американськими операторами переговори з приводу використання стільникового зв'язку в Apple Watch.

Випуск на ринок нових моделей Apple Watch з можливістю підключення до стільникового звʼязку має підвищити рівень продажу цих пристроїв, вважає Джин Манстер, один з відомих аналітиків продукції Apple.

«Це змінить стан справ. Якщо вони дійсно зможуть реалізувати функції без прив'язки до iPhone, це може дати новий напрям для бізнесу», – вважає експерт.

Для корпорації Intel постачання модемів LTE для нового Apple Watch – це велика перемога. Протягом багатьох років чіпмейкер намагається постачати свої компоненти до мобільних пристроїв Apple. Компанія Qualcomm Inc. – основний постачальник модемів для iPhone та інших мобільних пристроїв Apple, але зараз дві компанії втягнуті в судову суперечку. Минулого року Apple уклала угоду з Intel щодо постачання модемів для деяких iPhone. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті