Український агростартап отримав $200 тис від норвезьких інвесторів

Український агростартап отримав $200 тис від норвезьких інвесторів

Agri Eye потрапив в число 12 резидентів, яких обрали серед 1000 претендентів з усього світу

Український агростартап отримав $200 тис від норвезьких інвесторів
Фото igate.com.ua

Український агростартап Agri Eye пройшов відбір в норвезький акселератор Katapult, в рамках якого буде отримувати як консультаційну, так і фінансову підтримку. Katapult інвестує в Agri Eye близько $ 200 тис, з яких $ 100 тис – готівкою, решта – послугами, повідомляє портал InVenture.

Український стартап розробляє технологічне рішення для агросектору, яке включає систему збору та моніторингу даних за посівними площами, навігаційну систему для контролю якості роботи сільськогосподарської техніки, а також систему автоматизації прийняття рішень.

Agri Eye потрапив в число 12 резидентів, яких обрали з-поміж майже 1000 стартапів-претендентів з усього світу.

За словами CEO Agri Eye Андрія Севрюкова, отримані кошти допоможуть його команді стартувати і закріпитися на ринку США, який стартап визначив для себе цільовим.

«Ми тільки повернулися з США, забезпечивши собі хорошу платформу для старту. І на отримані від Katapult і додаткових інвесторів кошти будемо там розвиватися» – пояснив він.

Андрій Севрюков вважає, що Agri Eye давно перестав бути просто аграрним стартапом. Зараз його команда розробляє систему з машинним навчанням, що можна назвати штучним інтелектом для аналітики полів. Надалі вона дозволить аналізувати моря, лісу та інше.

СЕО Agri Eye повідомив, що інша частина команди зараз займається запуском пілотного проекту в Казахстані, а також обслуговуванням перших клієнтів в Латинській Америці і США.

Як раніше повідомляв Mind, американська компанія з виробництва штучного мʼяса Impossible Foods (Каліфорнія) залучила додаткові інвестиції в розмірі $75 млн.

Головними інвесторами виступили Сінгапурський державний інвестфонд Temasek, а також Білл Гейтс і гонконгський мільярдер Лі Кашин.

Загалом Impossible Foods вже залучила $300 млн, включаючи попередній раунд інвестицій, де в компанію вклали кошти інвестфонди GV, Viking Global Investors та UBS.

Стартап із Сан-Франциско розробив продукт, який на вигляд і смак абсолютно схожий на м'ясо. Він робиться на основі пшениці, кокосової олії, картоплі і залізовмісної речовини під назвою «гем» (соєвого леггемоглобіна).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті