Апекс-Банк планує самоліквідуватися

Апекс-Банк планує самоліквідуватися

Зобов’язання Апекс-Банку перед клієнтами на 1 липня 2017 року становили 106,34 млн грн

Акціонери Апекс-Банку (Київ) 23 серпня поточного року розглянуть питання про припинення банківської діяльності на позачергових зборах акціонерів. Про це повідомляє Finbalance.

«Припинити здійснення банківської діяльності без ліквідації юридичної особи», – йдеться в порядку денному зборів, оприлюдненому на сайті банку в понеділок.

Апекс-Банк було засновано у 2009 році. Згідно з його сайтом, акціонером фінустанови є Євген Кузнєцов.

Згідно з даними Нацбанку України, за розміром загальних активів на 1 липня 2017 року Апекс-Банк займав 84-е місце (174,74 млн грн) серед 90 діючих у країні банків. Таке саме місце у нього було і на 1 жовтня 2016 року (серед 100 чинних на той час банків), однак розмір активів був істотно більшим – 295,46 млн грн.

Зобов’язання Апекс-Банку перед клієнтами на 1 липня 2017 року становили 106,34 млн грн, у тому числі перед фізособами – 87,57 млн грн.

Фінустанова завершила перше півріччя 2017 року з чистим прибутком 39,36 млн грн, а власний капітал на початок липня дорівнював 60,76 млн грн. Водночас Нацбанк зобов’язав банки довести регулятивний капітал мінімум до 200 млн грн до 11 липня 2017 року.

Сьогодні також стало відомо, що Київський апеляційний адміністративний суд України підтвердив законність рішень Національного банку про виведення банку «Михайлівський» з ринку, повністю відмовивши акціонеру банку в позові.

Нагадаємо, що НБУ в липні застосував заходи до трьох банків у вигляді трьох письмових зауважень і одного штрафу за порушення фінмоніторингу.

Регулятор виявив недотримання даними банками вимог законодавства про публічних діячів; порушення порядку реєстрації фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Також виявлено неналежне виконання банками вимоги щодо впровадження і оновлення внутрішніх документів з питань фінмоніторингу і здійснення банками ризикової діяльності у сфері фінмоніторингу.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло