«Нафтогаз» просить суд визнати банкрутом «Енергомашспецсталь», що належить «Росатому»

«Нафтогаз» просить суд визнати банкрутом «Енергомашспецсталь», що належить «Росатому»

«Енергомашспецсталь» заборгувала «Нафтогазу» 173,64 млн грн

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» просить Господарський суд Донецької області відкрити справу про банкрутство «Енергомашспецсталі» (Краматорськ, Донецька область, входить в машинобудівний дивізіон російського держконцерну «Росатом» – «Атоменергомаш»).

Про це йдеться в повідомленні на сайті Госпсуду Донецької області, передають Українські Новини.

Позов був поданий 3 серпня від особи дочірньої компанії «Нафтогазу» – «Газ України».

Станом на 1 серпня «Енергомашспецсталь» є 4-м за рахунком найбільшим боржником за газ «Нафтогазу» серед промислових споживачів та його борг становив 173,64 млн грн.

У 2016 році «Енергомашспецсталь» скоротила збиток у 2,1 рази, або на 1,7 млрд грн до 1,5 млрд грн, збільшивши чистий дохід на 50,5%, або на 622,2 млн грн до 1,9 млрд грн.

«Енергомашспецсталь» спеціалізується на виробництві спеціальних литих і кованих заготовок для важкого, енергетичного і транспортного машинобудування, металургійної, цементної, гірничодобувної та інших галузей промисловості.

В кінці грудня 2010 року компанія «Атоменергомаш», що входить до складу компанії «Атоменергопром» (атомного енергопромислового комплексу, обидві – Росія), придбала понад 50% компанії EMSS Holdings Limited (Кіпр), що володіє 92,68% акцій «Енергомашспецсталі».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло