У Південній Африці почав роботу найбільший в регіоні термінал зрідженого газу

У Південній Африці почав роботу найбільший в регіоні термінал зрідженого газу

Планується розширення потужності терміналу з 200 тисяч до 624 тисяч тонн на рік

У Південній Африці почав роботу найбільший в регіоні термінал зрідженого газу
Фото Shutterstock

Нафтова компанія Sunrise Energy відкрила в гавані Салданья-Бей (Південна Африка) термінал з перевалки зрідженого нафтового газу (ЗНГ) вартістю в $77 млн, повідомляє Інтернафта з посиланням на інформагентство Creamer Media Engineering News.

Потужність терміналу становить 200 тис. тонн ЗНГ на рік. Реалізація другої і третьої черги проекту дозволить довести її до 624 тис. тонн на рік. Термінал став найбільшим у Південній Африці. Він має відкритий доступ і покликаний розширити можливості розподілу ЗНГ по країні. Зокрема його мета – забезпечити достатнє постачання газу в провінції Західний Кейп.

Тестові поставки газу була успішно здійснені в травні 2017 року.

Об'єкт був реалізований у рамках спільного проекту держави з приватним інвестором Mining Oil & Gas Services (MOGS), а також і Корпорацією промислового розвитку (IDC). Sunrise Energy належить 60% MOGS.

Зріджений нафтовий газ, або скраплений нафтовий газ – очищений і підготовлений нафтовий газ, переведений під впливом високого тиску в рідкий стан для полегшення зберігання та перевезення.

Як раніше повідомлялося, США можуть стати другим найбільшим світовим експортером LNG-газу до кінця 2022 року, поступаючись лише Австралії та залишаючи позаду Катар.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло