Американська Vantiv купує британську платіжну систему Worldpay Group за $10 млрд

Американська Vantiv купує британську платіжну систему Worldpay Group за $10 млрд

Угода спростить виконання платіжних транзакцій для покупок в інтернеті

Американська Vantiv купує британську платіжну систему Worldpay Group за $10 млрд
фото pixabay.com

Американська процесингова компанія Vantiv Inc. домовилася про придбання Worldpay Group Plc, оператора найбільшої британської платіжної системи, за 9,3 млрд фунтів стерлінгів ($10,4 млрд), повідомляє Вести Экономика з посиланням на Financial Times.

Вартість Worldpay в рамках операції оцінена в 397 пенсів за акцію. Після завершення операції об'єднана процесингова компанія проведе вторинне розміщення акцій на Лондонській фондовій біржі (LSE).

Після угоди компанія буде називатися Worldpay, її ринкова вартість складе близько 22,2 млрд фунтів ($29 млрд). Акціонерам Vantiv буде належати близько 57% акцій об'єднаної компанії.

Обʼєднання компаній в галузі платежів спостерігається все частіше, оскільки споживачі масово переходять на онлайн-покупки і електронні платежі.

Минулого тижня Blackstone Group LP і CVC Capital Partners Ltd. домовилися про покупку Paysafe Group Plc за $3,9 млрд, а Permira і Nordic Capital – серед компаній, які зробили пропозицію про покупку датського платіжного сервісу Nets A/S.

Vantiv, яка з'явилася в 1970-х роках як процесинговий підрозділ Fifth Third Bancorp і була виділена в окрему компанію в 2012 році, після угоди значно покращить позиції в операціях з інтернет-ритейлерами і малим бізнесом. Об'єднана компанія буде обробляти близько 40 млрд платежів на загальну суму близько $1,5 трлн за рік.

Vantiv очікує, що витрати на інтеграцію і реструктуризацію складуть близько $330 млн.

«Зростання електронної комерції і те, як споживачі очікують проведення транзакцій, ускладнює умови для бізнесу в усьому світі, – зазначив генеральний директор Worldpay Філіп Янсен. – Комбінація масштабу, інновацій, технологій і глобальної присутності означатиме, що ми можемо запропонувати більше платіжних рішень для бізнесу, хай то великі чи малі, глобальні та місцеві компанії».

Пост генерального директора об'єднаної компанії розділять між собою Філіп Янсен і президент та головний виконавчий директор Vantiv Чарльз Дракер. Дракер також стане виконавчим головою ради директорів компанії.

Нагадаємо, китайська платіжна система UnionPay посилює боротьбу з Visa і MasterCard на ринках, що розвиваються.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло