Аграрний фонд експортуватиме борошно до Південної Америки

Аграрний фонд експортуватиме борошно до Південної Америки

Раніше фонд здебільшого експортував надлишки пшениці

Аграрний фонд експортуватиме борошно до Південної Америки
Фото: pixabay.com

Аграрний фонд розпочинає експорт борошна до країн Південної Америки. Укладено перший контракт на поставку 96 тонн пшеничного борошна вищого сорту.

Про це фонд повідомив на своїй сторінці у Facebook.

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає експорт борошна до країн Південної Америки. Укладено перший контракт на поставку 96 тонн ...

Опубликовано Міністерство аграрної політики та продовольства України 11 августа 2017 г.

Аграрний фонд продовжує розвивати експортний напрям, і ми відкриваємо для себе нові ринки – зокрема, Південної Америки. Ці ринки є дуже цікавими і перспективними для України», – сказав голова правління «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

Керівник Товариства також зазначив, що якщо раніше Аграрний фонд експортував здебільшого надлишки пшениці, то тепер виходить на іноземний ринок з більш маржинальним продуктом – борошном. «Сподіваюсь, що згодом ми зможемо експортувати всю лінійку нашої продукції», – додав Андрій Радченко.

Нагадаємо, що на початку 2017 року Аграрний фонд відкрив африканський ринок, уклавши контракт з Анголою.

Нагадаємо, що у серпні аграрії отримали бюджетну дотацію у розмірі 590,7 млн грн, що на 61,8 млн більше, ніж у попередньому місяці. Загалом сума виплат, отриманих у 2017 році, склала 1 914,6 млн грн, що складає майже половину від передбачених за цією програмою у поточному році 4 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло