Китайський стартап збільшив свою капіталізацію у 40 разів за останні три роки

Китайський стартап збільшив свою капіталізацію у 40 разів за останні три роки

Після останнього раунду фінансування компанія Toutiao оцінюється у 20 млрд

Китайський стартап збільшив свою капіталізацію у 40 разів за останні три роки
фото з app.toutiao.com

Китайський стартап Toutiao в останньому раунді фінансування отримав $2 млрд від Sequoia Capital та CCB International, капіталізація компанії склала $20 млрд. Про це повідомляє Reuters.

Toutiao – це інформаційний мобільний додаток, який рекомендує персоналізовану інформацію для індивідуальних користувачів на основі штучного інтелекту.

І власних джерел, Reuters дізналося, що збір коштів розпочався після того, як минулого року компанії вдалось отримати $1 млрд, що підняло загальну оцінку компанії до $11 млрд на кінець 2016 року.

Стартап Toutiao, заснований 34-літнім підприємцем Чжан Іміньгом у березні 2012 року, є одним із найбільш швидко зростаючих технологічних стартапів в Китаї. Його оцінка зросла у 40 разів за останні три роки – в червні 2014 року компанію оцінювали у всього $500 млн. Такі темпи стали можливими завдяки тому, що налаштовані моделі інформаційних ресурсів ставали все більш популярними у високомобільному Китаї.

На кінець 2016 року у мобільного додатку було близько 175 млн активних користувачів за місяць, в середньому на платформі користувачі витрачали 75 хвилин на день.

Двома найбільшими конкурентами стартапу є Tian Tian Tian Kuian Bao та стрічка новин Baidu.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті