Гонтарева пішла не у відставку, а у відпустку за власний рахунок

Гонтарева пішла не у відставку, а у відпустку за власний рахунок

Голова НБУ перебуватиме у відпустці до звільнення з посади

Гонтарева пішла не у відставку, а у відпустку за власний рахунок
Фото УНІАН

З 8 серпня по 26 вересня голова Національного банку Валерія Гонтарева перебуватиме у відпустці за власний рахунок і за рахунок відгулів.

Про це повідомила прес-служба НБУ, передає Finance.

З 11 травня голова Нацбанку Валерія Гонтарева пішла у відпустку, в якій вона планує перебувати до звільнення її Верховною Радою, а замість неї обов’язки голови НБУ виконує Яків Смолій.

НБУ повідомив, що з 11 травня по 7 серпня включно Гонтарева перебувала в оплачуваній відпустці, використавши залишки щорічних відпусток, які накопичилися з 2014 року.

У період з 8 серпня по 26 вересня Гонтарева продовжує перебувати у відпустці.

Цей період включає 15 календарних днів відпустки без збереження заробітної плати (що передбачено ст. 26 закону України “Про відпустки”), а також 20 днів відпочинку, накопичених за час перебування на посаді голови НБУ, за роботу у вихідний день під час відрядження.

“Голова НБУ Валерія Гонтарева не планує повертатися до роботи в НБУ”, – повідомив Нацбанк.

Нагадаємо, що Райсуд Печерського району міста Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України відновити слідство проти екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Про це йдеться в ухвалі суду.

В ухвалі вказано, що Управлінням з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури України здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 03.03.2017 року за фактом втручання посадовими особами Нацбанку в будь-якій формі в діяльність судді з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися неправосудного рішення, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 376 КК України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло