Китай б’є власні рекорди із виробництва сталі
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Китай б’є власні рекорди із виробництва сталі

Результати за липень сягнули нової рекордної позначки у 74,02 млн тонн

Китай б’є власні рекорди із виробництва сталі
фото з pixabay.com

Виробництво сталі в Китаї в липні досягло відмітки в 74,02 млн тонн, що на 10,3% більше ніж минулого року. Світовий лідер із виробництва сталі продовжив нарощувати виробництво, навіть в умовах посилено боротьби із смогом в країні. Про це повідомляє Reuters.

Липневий показник перевершив попередній місячний рекорд у 73,23 млн тонн, встановлений у червні. Такі показники викликають занепокоєність щодо можливого перенасичення ринку.

За перші 7 місяців року виробництво сталі склало 491,55 млн тонн, що на 5,15% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Зазвичай, активність в секторі уповільнюється у літні місяці через спеку.

«Стійкі вимоги до інфраструктури також стимулюють ціни на сталь, що спонукає підприємства випускати більше продукції», сказав аналітик Сюй Бо.

Дані, що зусилля Китаю щодо скорочення надлишкових потужностей у важкій промисловості не призводять до падіння постачань, найбільш імовірно, викличуть стривоження у США та Європі.

Китай протягом багатьох років вживає усіх можливих заходів для того, щоб очистити свої неефективні виробничі сектори в рамках війни країни із смогом.

Цьогоріч, у країні намагались стримувати випуск низькосортної сталі, такої як арматура, що призвело до різкого стрибка цін, оскільки інвестори роблять ставки на жорсткі умови поставок.

Але це також дозволило металургійним заводам розширятись, якщо вони відповідають більш суворим екологічним стандартам. 

Нагадаємо, Міністерство торгівлі США оголосило про своє попереднє рішення щодо введення нового мита на імпорт алюмінію з Китаю у розмірі від 16,5% до 81%, в залежності від того, який розмір субсидій отримують компанії-імпортери від китайського уряду.  

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло