Українці за півроку вивели понад мільярд гривень з дочірніх російських банків

Українці за півроку вивели понад мільярд гривень з дочірніх російських банків

Найбільший відтік гривневих депозитів у “Сбербанка” — 509 млн грн

Українці за півроку вивели понад мільярд гривень з дочірніх російських банків
Фото УНІАН

Відтік гривневих депозитів з “дочок” російських банків у I півріччі 2017 року склав 1,094 млрд гривень, повідомляє finance.ua з посиланням на дані НБУ.

Найбільшу суму депозитів у гривні українці забрали з ПАТ “Сбербанк” – 509,4 млн гривень, скорочення склало 28,3%. З “ВТБ Банку” за півроку вивели депозити на 301,9 млн гривень (17,8%), з ПАТ “Промінвестбанк” – 282,26 млн гривень (11,8%).

У валютних вкладах також спостерігався відтік і не тільки серед російських банків.

Зокрема, за I півріччя 2017 року з державного “ПриватБанку” було виведено 124,35 млн, або 4%. З російських “Сбербанку”, “ВТБ Банку” і “Промінвестбанку” відтік депозитів склав 69,45 млн доларів (19,8%), 25,34 млн доларів (24,3%) і 21,1 млн доларів (20%) відповідно.

Нагадаємо, 3 серпня компанія білоруського бізнесмена Віктора Прокопені VP Capital відкликала з Нацбанку України заявку на покупку українського «Сбербанку».

«Ми прийняли рішення відкликати з НБУ заявку на купівлю українського ПАТ «Сбербанк» для того, щоб сконцентруватися на інших планованих інвестиціях і проектах, над якими ми працюємо» – прокоментував представник VP Capital.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло