Український стартап Preply потрапив в південнокорейський інкубатор

Український стартап Preply потрапив в південнокорейський інкубатор

Стартап за допомогою програми збирається вийти на азійський ринок

Український стартап Preply, який спеціалізується на пошуку репетиторів по всьому світу пройшов відбір в південнокорейський інкубатор K-Startup Grand Challenge. У сфері пріоритетних напрямків інкубатора – біотехнології, штучний інтелект, інтернет речей, логістика, digital-контент.

«Ми активно розвиваємося в США і на ринках великих країн Європи. Довго думали, з якого боку підступитися до ринків Азії, і я радий, що нам випав шанс брати участь в K-Startup Grand Challenge. Частина нашої команди вже в Сеулі, і ми почали роботу над запуском в Південній Кореї. Наступними ринками будуть Індія, Японія і Китай», – коментує СЕО та співзасновник компанії Кирило Біга.

Протягом 4-місячної акселераційної програми учасники матимуть доступ до офісного простору, лекцій, менторської підтримки у форматі тет-а-тет. Важлива складова програми – коуч-сесії, присвячені корейській та азійській бізнес-культурі, юридичним аспектам ведення бізнесу, патентам, оподаткуванню. Також організатори планують нетворкінг і зустрічі з представниками відомих компаній з Південної Кореї.

50 учасників KSGC отримають $12 000 на проживання протягом чотирьох місяців і по $833 за участь. ТОП-25 будуть нагороджені призами у розмірі $27 000, якщо зареєструють юридичну особу в Південній Кореї. Чотири кращі команди зможуть отримати гранти у розмірі від $6 000 до $100 000.

Інкубатор KSGC позиціонується як вхід на азійский ринок. За даними Ambient Insight, в 2017 році сукупний дохід від продуктів і сервісів для самостійного онлайн-навчання в Азії досягне $10,7 млрд. Сама Південна Корея в 2016-му була на 4-му місці в загальносвітовому списку країн, що найбільш активно купують продукти в сфері e-learning. У десятці лідерів є й інші азійські держави: 2-е місце посідає Китай (включно з Гонконгом і Макао), 5-е – Індія, 6-е – Японія.

Нагадаємо, в минулому році Preply залучив $1,3 млн інвестицій в обмін на акції компанії. Провідними інвесторами в раунді виступили польський венчурний фонд Hedgehog Fund і три ангельських інвестори.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті