Український стартап Preply потрапив в південнокорейський інкубатор
Стартап за допомогою програми збирається вийти на азійський ринок
Український стартап Preply, який спеціалізується на пошуку репетиторів по всьому світу пройшов відбір в південнокорейський інкубатор K-Startup Grand Challenge. У сфері пріоритетних напрямків інкубатора – біотехнології, штучний інтелект, інтернет речей, логістика, digital-контент.
«Ми активно розвиваємося в США і на ринках великих країн Європи. Довго думали, з якого боку підступитися до ринків Азії, і я радий, що нам випав шанс брати участь в K-Startup Grand Challenge. Частина нашої команди вже в Сеулі, і ми почали роботу над запуском в Південній Кореї. Наступними ринками будуть Індія, Японія і Китай», – коментує СЕО та співзасновник компанії Кирило Біга.
Протягом 4-місячної акселераційної програми учасники матимуть доступ до офісного простору, лекцій, менторської підтримки у форматі тет-а-тет. Важлива складова програми – коуч-сесії, присвячені корейській та азійській бізнес-культурі, юридичним аспектам ведення бізнесу, патентам, оподаткуванню. Також організатори планують нетворкінг і зустрічі з представниками відомих компаній з Південної Кореї.
50 учасників KSGC отримають $12 000 на проживання протягом чотирьох місяців і по $833 за участь. ТОП-25 будуть нагороджені призами у розмірі $27 000, якщо зареєструють юридичну особу в Південній Кореї. Чотири кращі команди зможуть отримати гранти у розмірі від $6 000 до $100 000.
Інкубатор KSGC позиціонується як вхід на азійский ринок. За даними Ambient Insight, в 2017 році сукупний дохід від продуктів і сервісів для самостійного онлайн-навчання в Азії досягне $10,7 млрд. Сама Південна Корея в 2016-му була на 4-му місці в загальносвітовому списку країн, що найбільш активно купують продукти в сфері e-learning. У десятці лідерів є й інші азійські держави: 2-е місце посідає Китай (включно з Гонконгом і Макао), 5-е – Індія, 6-е – Японія.
Нагадаємо, в минулому році Preply залучив $1,3 млн інвестицій в обмін на акції компанії. Провідними інвесторами в раунді виступили польський венчурний фонд Hedgehog Fund і три ангельських інвестори.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].