«Антонов» планує вихід на міжнародний ринок безпілотників

«Антонов» планує вихід на міжнародний ринок безпілотників

Компанія впроваджує у виробництво стандарти NATO

«Антонов» планує вихід на міжнародний ринок безпілотників
Фото "Укроборонпром"

ДП «Антонов» працює над виходом на міжнародний ринок безпілотних літальних апаратів, повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”

За оцінками експертів, «Антонов» може швидко інтегруватися у цей світовий ринок завдяки впровадженню у виробництво стандартів NATO.

За оцінками фахівців, попит Збройних Сил України у найближчі роки становитиме близько 100 безпілотних авіаційних комплексів, попит інших силових відомств становитиме ще 36-50 одиниць БпАК. Це дозволить відпрацювати високий рівень технологій виробництва, щоб зробити цю лінійку продукції ДП «Антонов» конкурентноздатною на світових ринках.

Нагадаємо, до кінця 2020 року держпідприємство «Антонов» планує пройти сертифікацію в Федеральному управлінні цивільної авіації США і забезпечити переведення виробництва на стандарти НАТО.

«Забезпечення відповідності вимогам АПУ 21 (Part 21) надало можливість ДП «Антонов» співпрацювати з провідними іноземними постачальниками обладнання, виступаючи при цьому в ролі інтегратора. Зокрема, налагоджено взаємодію з такими всесвітньо відомими лідерами авіаіндустрії, як Honeywell (США) і Pratt & Whitney Canada , які отримали кваліфікацію на свою продукцію для використання на літаках «Антонов» за американськими нормам FAA” – повідомляє прес-служба підприємства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло