«Антонов» за три роки переведе виробництво на стандарти НАТО
Також підприємство планує до 2020 року відкрити декілька нових представництв у шести країнах
До кінця 2020 року держпідприємство «Антонов» планує пройти сертифікацію в Федеральному управлінні цивільної авіації США і забезпечити переведення виробництва на стандарти НАТО. Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.
У 2016 році підприємство провело реорганізацію щодо приведення структури організації з проектування у відповідність до вимог Авіаційних правил України (АПУ-21, глава J), розроблених в рамках імплементації Україною положень правил Європейського Союзу (Part 21).
«Забезпечення відповідності вимогам АПУ 21 (Part 21) надало можливість ДП «Антонов» співпрацювати з провідними іноземними постачальниками обладнання, виступаючи при цьому в ролі інтегратора. Зокрема, налагоджено взаємодію з такими всесвітньо відомими лідерами авіаіндустрії, як Honeywell (США) і Pratt & Whitney Canada , які отримали кваліфікацію на свою продукцію для використання на літаках «Антонов» за американськими нормам FAA «, – сказано в повідомленні.
В рамках вимог діючих правил ЄС на сьогоднішній день в ДП «Антонов», з випередженням національних вимог, створений Flight Test Center (Центр випробувальних польотів), що дозволяє розраховувати на можливість сертифіката від європейської організації EASA.
«Сертифікація підприємства і літаків «Ан» в FAA дозволить істотно розширити ринки збуту літаків», – наголошується в повідомленні.
У планах підприємства також розвиток комплексної системи підтримки експлуатантів літаків «Ан» за розробленими стандартами процедур, відкриття до кінця 2020 року регіональних сервісних центрів в Індії, ПАР, Колумбії, Республіці Судан, а також в Болгарії або на Мальті.
У плани розвитку входить технічне переоснащення підприємства у співпраці з західними Brotje і MTorres, вдосконалення організаційної структури, розвиток інформаційних технологій шляхом впровадження системи IT Enterprise української розробки.
Нагадаємо, раніше «Антонов» оголосив про чіткий маркетинговий план, згідно якого за найближчі 5 років буде випущено принаймні 70 літаків.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].