«Промислово-фінансовий банк» планує припинити свою діяльність

«Промислово-фінансовий банк» планує припинити свою діяльність

Керівництво банку запевняє, що зможе розрахуватися зі своїми клієнтами протягом 6 місяців

«Промислово-фінансовий банк» планує припинити свою діяльність
Фото Промфінбанк

Акціонери Промислово-фінансового банку на зборах 15 вересня мають намір розглянути питання припинення банківської діяльності фінансової установи. Про це повідомляє FinClub з посиланням на дані системи розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Відповідно до порядку зборів, акціонери розглянуть питання про припинення здійснення банківської діяльності ПАТ «Промислово-фінансовий банк» без припинення юридичної особи, а також мають намір затвердити план припинення діяльності.

«На етапі переходу, протягом 6 місяців банк повністю розрахується зі своїми клієнтами, юридичними і фізичними особами по поточних і строкових зобов'язань, і продовжить діяльність як фінансова компанія, основним напрямком якої буде кредитування.Наразі банк вже акумульовав достатньо коштів для повного розрахунку» – повідомили в фінустанові.

Промфінбанк заснований в 1997 році. Власником банку є Володимир Матицин. За даними Нацбанку, на 1 квітня за розміром активів Промфінбанк займав 73-е місце (385,4 млн гривень) серед 90 діючих фінустанов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті