Імпорт в Україну легкових автомобілів збільшився вдвічі

Імпорт в Україну легкових автомобілів збільшився вдвічі

Частка вживаних автомобілів складає понад 41%

Імпорт в Україну легкових автомобілів збільшився вдвічі
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

За перші шість місяців 2017 року в Україну в режимі імпорту було ввезено майже 68 тис. легкових автомобілів. Цей показник удвічі перевищує результат аналогічного періоду минулого року, повідомляє галузева асоціація Укравтопром.

Закупівля легкових автомобілів за кордоном обійшлася імпортерам майже в $960 млн. У результаті середня митна вартість одного ввезеного автомобіля склала $14,1 тис., Що на $3,2 тис. менше, ніж роком раніше.

«Таке падіння середньої митної вартості пояснюється збільшенням в імпорті частки машин, що були в експлуатації. Якщо за підсумками перших шести місяців 2016 року автомобілі з пробігом становили лише п'яту частину імпорту, то в поточному році – вже понад 41%» – наголошується в повідомленні.

Найбільше автомобілів ввезено з Німеччини – 15,7 тис. Другою за популярністю стала Японія, з якої в Україні прибуло 8,2 тис. авто. Замикає трійку найбільших постачальників Франція з результатом 6,4 тис. легкових авто.

Також в Топ-10 країн, з яких в Україну ввозили легкові автомобілі увійшли:

США 4,6 тис
Румунія 3,7 тис. 
Чехія 3,3 тис.
Словаччина 2,9 тис. 
Угорщина 2,7 тис.
Велика Британія 2,4 тис.
Туреччина  2,3 тис.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло