Імпорт в Україну легкових автомобілів збільшився вдвічі

Імпорт в Україну легкових автомобілів збільшився вдвічі

Частка вживаних автомобілів складає понад 41%

Імпорт в Україну легкових автомобілів збільшився вдвічі
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

За перші шість місяців 2017 року в Україну в режимі імпорту було ввезено майже 68 тис. легкових автомобілів. Цей показник удвічі перевищує результат аналогічного періоду минулого року, повідомляє галузева асоціація Укравтопром.

Закупівля легкових автомобілів за кордоном обійшлася імпортерам майже в $960 млн. У результаті середня митна вартість одного ввезеного автомобіля склала $14,1 тис., Що на $3,2 тис. менше, ніж роком раніше.

«Таке падіння середньої митної вартості пояснюється збільшенням в імпорті частки машин, що були в експлуатації. Якщо за підсумками перших шести місяців 2016 року автомобілі з пробігом становили лише п'яту частину імпорту, то в поточному році – вже понад 41%» – наголошується в повідомленні.

Найбільше автомобілів ввезено з Німеччини – 15,7 тис. Другою за популярністю стала Японія, з якої в Україні прибуло 8,2 тис. авто. Замикає трійку найбільших постачальників Франція з результатом 6,4 тис. легкових авто.

Також в Топ-10 країн, з яких в Україну ввозили легкові автомобілі увійшли:

США 4,6 тис
Румунія 3,7 тис. 
Чехія 3,3 тис.
Словаччина 2,9 тис. 
Угорщина 2,7 тис.
Велика Британія 2,4 тис.
Туреччина  2,3 тис.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло