Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Служба безпеки аеропорту в Барселоні припинила страйк через теракт

Служба безпеки аеропорту в Барселоні припинила страйк через теракт

Вимоги до безпеки підвищені, пасажирів закликають приходити за кілька годин до посадки

Працівники служби безпеки аеропорту в Барселоні припинили страйк у зв’язку із терактом у місті, пише агентство ABC News.

Страйк був запланований як довготривалий, працівники служби безпеки влаштували його з метою добитися покращення умов праці, збільшення кількості персоналу та підвищення зарплати.

Також вони перенесли на невизначений час запланований у Барселоні мітинг.

Через теракти в Барселоні поліцейська охорона аеропорту Барселони посилена. Авіакомпанії, зокрема люксембурзька Luxair Airlines, попереджають клієнтів приходити раніше, за кілька годин до вильоту, тому що час на проходження огляду і контролю в аеропорту суттєво збільшився, пише видання.

Як повідомлялося раніше, в аеропортах Барселони виникли довгі черги через страйк співробітників. Працівники кілька днів поспіль зупиняли перевірку пасажирів на 1-годинні періоди, вимагаючи покращення умов праці.

Нагадаємо, 17 серпня в результаті наїзду мікроавтобуса на перехожих у центрі Барселони 13 людей загинули, більше 100 отримали травми. Відповідальність за теракт взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Також надійшла інформація, що в Іспанії вночі стався другий теракт. Поліції вдалось уникнути масових жертв: четверо терористів було вбито, пізніше ще один помер від отриманих ран.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті