Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Парламент Венесуели відмовився виконати рішення про розпуск

Парламент Венесуели відмовився виконати рішення про розпуск

Рішення Конституційної асамблеї віце-спікер парламенту назвав шахрайським

Парламент Венесуели відмовився виконати рішення про розпуск
Фото facebook.com/freddyguevaracortez

Парламент Венесуели відмовився виконувати рішення Конституційної асамблеї, яка напередодні позбавила його законодавчих повноважень, повідомляє Deutsche Welle.

«Це шахрайське рішення для нас рівне нулю, як і сама Конституційна асамблея – ні що інше, як нуль» – заявив віце-спікер контрольованого опозицією парламенту Венесуели Фредді Гевара.

19 серпня парламент провів засідання, на яке були запрошені закордонні дипломати з Євросоюзу, США, Аргентини, Чилі, Канади, Мексики, Перу та інших країн. Фредді Гевара заявив, що парламент не схвалить жодне рішення, яке суперечить конституції країни.

545 представників Конституційної асамблеї було обрано в кінці липня в результаті голосування, яке супроводжувалося повідомленнями про численні порушення. Асамблея майже повністю складається з прихильників президента-соціаліста Ніколаса Мадуро, якого опозиція звинувачує в спробі встановити диктатуру в Венесуелі.

Нагадаємо, Держдепартамент США засуджує перетягування на себе Установчими зборами, підконтрольними президенту-диктатору Ніколасу Мадуро, законодавчих повноважень у Венесуелі.

«Ми приєднуємося до інших країн, які засудили незаконні Установчі збори і їх авторитарні директиви, – повідомляє офіційний представник Держдепу Хезер Науерт. – Поки режим Мадуро продовжує вести себе як авторитарна диктатура, ми готові використати всю економічну і дипломатичну могутність США, щоб підтримати венесуельський народ, який прагне відновити свою демократію».

Як вже розповідав Mind, загострення політичної ситуації у Венесуелі може викликати ріст ціни на нафту.

Парламент Венесуели відмовився виконати рішення про розпуск
Протести у Венесуелі
Фото spartareport.com

Зважаючи на закріплення влади президентом країни Ніколасом Мадуро, яка супроводжується зростання соціального напруження в країні, великі нафтові компанії можуть почати евакуацію іноземного персоналу.
Місцевий персонал, з високою ймовірністю, візьме участь в масштабних страйках або не вийде на роботу з міркувань безпеки, що паралізує венесуельську нафтову галузь.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті