Парламент Венесуели відмовився виконати рішення про розпуск
Рішення Конституційної асамблеї віце-спікер парламенту назвав шахрайським

Парламент Венесуели відмовився виконувати рішення Конституційної асамблеї, яка напередодні позбавила його законодавчих повноважень, повідомляє Deutsche Welle.
«Це шахрайське рішення для нас рівне нулю, як і сама Конституційна асамблея – ні що інше, як нуль» – заявив віце-спікер контрольованого опозицією парламенту Венесуели Фредді Гевара.
19 серпня парламент провів засідання, на яке були запрошені закордонні дипломати з Євросоюзу, США, Аргентини, Чилі, Канади, Мексики, Перу та інших країн. Фредді Гевара заявив, що парламент не схвалить жодне рішення, яке суперечить конституції країни.
545 представників Конституційної асамблеї було обрано в кінці липня в результаті голосування, яке супроводжувалося повідомленнями про численні порушення. Асамблея майже повністю складається з прихильників президента-соціаліста Ніколаса Мадуро, якого опозиція звинувачує в спробі встановити диктатуру в Венесуелі.
Нагадаємо, Держдепартамент США засуджує перетягування на себе Установчими зборами, підконтрольними президенту-диктатору Ніколасу Мадуро, законодавчих повноважень у Венесуелі.
«Ми приєднуємося до інших країн, які засудили незаконні Установчі збори і їх авторитарні директиви, – повідомляє офіційний представник Держдепу Хезер Науерт. – Поки режим Мадуро продовжує вести себе як авторитарна диктатура, ми готові використати всю економічну і дипломатичну могутність США, щоб підтримати венесуельський народ, який прагне відновити свою демократію».
Як вже розповідав Mind, загострення політичної ситуації у Венесуелі може викликати ріст ціни на нафту.

Протести у Венесуелі
Зважаючи на закріплення влади президентом країни Ніколасом Мадуро, яка супроводжується зростання соціального напруження в країні, великі нафтові компанії можуть почати евакуацію іноземного персоналу.
Місцевий персонал, з високою ймовірністю, візьме участь в масштабних страйках або не вийде на роботу з міркувань безпеки, що паралізує венесуельську нафтову галузь.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].