Вартість Bitcoin Cash за тиждень зросла з 300 до 800 доларів

Вартість Bitcoin Cash за тиждень зросла з 300 до 800 доларів

Загальна капіталізація ринку криптовалют становить $143,55 млрд

Вартість Bitcoin Cash за тиждень зросла з 300 до 800 доларів
фото Shutterstock

Нова криптовалюта Bitcoin Cash, яка відділилася від біткоіна, стрімко зростає в ціні і досягла позначки в $800 у субботу, 19 серпня, повідомляє портал Cryptocurrency.tech.

На даний момент курс опустився до $699,27.

За ринковою капіталізацією Bitcoin Cash (BCН )обігнала Ripple і піднялася на третє місце в рейтингу криптовалют. Капіталізація традиційного біткоіна все ще перевищує BCН майже в 9 разів і становить $71 млрд. В обороті перебуває 16,49 млн монет BCC проти 16,51 млн монет у біткоіна. Сукупна капіталізація ринку криптовалют перебуває на рівні $143,55 млрд.

Південна Корея – єдина країна, яка сприяє збільшенню обсягів торгівлі BCН. Bithumb, Coinone і Korbit – обсяг торгів на цих біржах становить $1,7 млрд із загального обсягу $3,1 млрд (55%).

На відміну від інших країн, де Bitcoin Cash торгується в першу чергу проти біткоіна, в Кореї Bitcoin Cash в основному торгується проти корейського вона. Південнокорейські біржі були першими, хто оголосив про підтримку торгівлі Bitcoin Cash.

Збільшення ціни Bitcoin Cash призвело до того, що видобуток Bitcoin Cash стає більш прибутковим, ніж видобуток біткоіна. Це також викликало значний інтерес і стимулює обсяги торгівлі. Зростання від $300 за тиждень до більш ніж $800 призвело до збільшення курсу за ставками Bitcoin Cash.

Нагадаємо, Нацбанк України заявив, що криптовалюта Bitcoin небезпечна для заощаджень коштів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло