З Одеси до Румунії запустять сучасний дизельний потяг

З Одеси до Румунії запустять сучасний дизельний потяг

Куди саме в Румунію прибуватиме український потяг не уточнюється

З Одеси до Румунії запустять сучасний дизельний потяг
Фото: pixabay.com

«Укрзалізниця» вивчає можливість запуску чергового поїзда в міжнародному сполученні, яке на цей раз зв'яже Одесу з одним з міст Румунії.

Про це стало повідомляє Finbalance.

«До кінця року закупимо шість тривагонних дизель-поїздів, які ми плануємо запустити на близькому повідомленні зі Львова до Польщі і з Одеси до Румунії», – поінформував керівник УЗ. Однак, він не уточнив, куди саме в Румунію прибуватиме український потяг.

Кравцов також повідомив, що, можливо, такі ж поїзда будуть запущені на напрямках в Угорщину і Словаччину.

Відзначимо, що між Одесою і Румунією немає прямої ж/д гілки – так чи інакше український потяг буде перетинати територію Молдови. Є два можливих маршрути: Одеса-Унгень-Ясси і Одеса-Галац.

Перший є продовженням діючого маршруту Одеса-Кишинів, який можна продовжити до молдавської прикордонній станції Унгень. Зараз на цю станцію вільно заїжджають румунські поїзда, використовуючи європейську колію. У Унгені можна організувати зручну пересадку на румунські поїзди, що прямують в Ясси.

Другий можливий маршрут з Одеси пройде по південній частині Молдови і закінчиться в румунському місті Галац, куди заведена широка колія. Якщо «Укрзалізниця» прийме цей варіант, тоді поїзд буде проїжджати через станції Роздільна, Тирасполь, Бендери, Басарабяська, Етулія, Рені.

Більше планів «Укрзалізниці» можна дізнатися в інтерв'ю Mind з Євгеном Кравцовим. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло