Американська компанія з оренди автомобілів Hertz іде з Росії

Американська компанія з оренди автомобілів Hertz іде з Росії

Причиною названо зростання конкуренції з боку каршерінгових сервісів

Американська компанія з оренди автомобілів Hertz іде з Росії
фото hertzcarsales.com

Компанія Hertz, яка надає послуги оренди автомобілів, припиняє роботу в Росії. Про це порталу RNS повідомило джерело, знайоме з ситуацією.

«Hertz закривається», – повідомило джерело. За його словами, це пов'язано з розвитком каршерінгових сервісів у Росії, з якими Hertz не може конкурувати.

Компанія «Річмонт транспортні послуги», яка працює в Росії під брендом Hertz, заявила про намір звернутися із заявою до Арбітражного суду Москви про визнання банкрутом. Компанія зробила відповідне повідомлення 15 серпня. Позов про банкрутство поки що не зареєстрований в картотеці суду.

На даний момент російське представництво компанії не працює, не відповідає на дзвінки, на сайті неможливо забронювати автомобіль.

Hertz – одна з найбільших світових компаній з оренди автомобілів. Американська Hertz Corporation – дочірня компанія Hertz Global Holdings, яка управляє сервісами з оренди під брендами Hertz, Dollar і Thrifty в 9,7 тис. точках (власних і по франшизі) в Північній Америці, Європі, Латинській Америці, Африці, Близькому Сході, Азії, Австралії та Новій Зеландії, йдеться на його сайті.

Вартість оренди в Москві починалася від 1,86 тис. руб. на добу ($31,5). Виручка Hertz в Росії в 2016 році знизилася на 11,5% – до 504 млн рублів, чистий прибуток – на 61%, до 43 тис. рублів.

Нагадаємо, Яндекс і Uber створять спільну компанію в 6 країнах СНД, крім України. Закриття угоди відбудеться вже наприкінці 2017 року. Більше про це в матеріалі «Об’єднання гігантів: чому злилися Uber і «Яндекс.Таксі».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті