Вже наступного року Британією курсуватимуть безпілотні вантажівки

Вже наступного року Британією курсуватимуть безпілотні вантажівки

Мінтранспорту Британії розраховує, що така система дозволить зменшити обсяги шкідливих викидів у повітря

Вже наступного року Британією курсуватимуть безпілотні вантажівки
Фото: pixabay.com

До кінця 2018 року на дорогах Британії з’являться невеликі колони з безпілотних вантажівок. Як повідомив британський уряд, випробування безпілотних вантажівок проведе приватна компанія – Лабораторія транспортних досліджень (TRL).

Про це повідомляє Ukr.Media.

Колона під час випробувань складатиметься максимум з трьох вантажівок, при цьому без водія будуть дві з них – друга і третя. Перша вантажівка, яка очолюватиме колону, буде з водієм.

Швидкість руху колони та гальмування задаватиме головна машина. Напрямок руху всіх вантажівок у колоні також регулюватиме водій першої вантажівки.

Як розраховують у Міністерстві транспорту Британії, така схема руху вантажівок допоможе скоротити викиди вихлопних газів і зменшити витрату пального за рахунок зменшення опору повітря для ведених машин.

Випробування розпочнуться на спеціальних полігонах, але до кінця 2018 року мають переміститися на автомагістралі.

Випробування безпілотних вантажівок, що рухаються у складі колони, вже пройшли в низці країн, у тому числі у США, Німеччині та Японії.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» планує впровадження автоматизованої системи управління пересилкою порожніх вагонів.

Програмне забезпечення «Управління пересилкою порожніх вагонів» дозволяє автоматизовано оформляти перевізний документ на пересилку порожніх вагонів (цементовозів та критих) для подальшого навантаження за результатами розрахунку оптимального маршруту в цій автоматизованій системі з урахуванням критеріїв розподілу порожніх вагонів та особливих умов і обмежень курсування.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло