«Укрзалізниця» розширить функціонал автоматизованої системи управління пересилкою порожніх вагонів

«Укрзалізниця» розширить функціонал автоматизованої системи управління пересилкою порожніх вагонів

Наразі вже 86,5% цементовозів та 50% критих вагонів розподіляються автоматизовано

«Укрзалізниця» розширить функціонал автоматизованої системи управління пересилкою порожніх вагонів
Фото: https://pixabay.com

У п’ятницю, 9 червня, відбулася робоча нарада «Укрзалізниці» щодо впровадження автоматизованої системи управління пересилкою порожніх вагонів, повідомляє прес-центр УЗ.

Під час наради фахівці продемонстрували оформлення заявок на перевезення вантажів у вагонах-цементовозах та критих вагонах у тестовому режимі. До 15 липня 2017 року заплановано розробити програмне забезпечення та технологію автоматизованого управління порожніми зерновозами, якими управляє філія «Центр транспортної логістики».

Загалом система впроваджуватиметься в 4 етапи. Наразі вже 86,5% цементовозів та 50% критих вагонів розподіляються автоматизовано.

Зазначимо, програмне забезпечення «Управління пересилкою порожніх вагонів» дозволяє автоматизовано оформляти перевізний документ на пересилку порожніх вагонів (цементовозів та критих) для подальшого навантаження за результатами розрахунку оптимального маршруту в цій автоматизованій системі з урахуванням критеріїв розподілу порожніх вагонів та особливих умов і обмежень курсування.

До критеріїв належать мінімальна відстань порожнього пробігу від місця вивантаження до наступного навантаження, мінімальний час очікування навантаження та ін. Автоматизована система гарантує справедливий розподіл порожніх вагонів між клієнтами та сприяє  збільшенню ефективності використання парку вантажних вагонів.

Нагадуємо, «Укрзалізниця» створила пасажирську компанію, щоб об’єднати три з шести регіональних філіалів. У квітні 2017 року філіали почали переводити до компанії всі виробничі процеси.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло