Побутова техніка китайської компанії буде самостійно добувати біткоіни

Побутова техніка китайської компанії буде самостійно добувати біткоіни

Таким чином компанія хоче підвищити попит на свою техніку

Побутова техніка китайської компанії буде самостійно добувати біткоіни
фото Shutterstock

Китайська компанія Midea Group, яка спеціалізується на випуску побутової електроніки, запатентувала новий метод видобутку біткоінів. В побутову техніку планується додавати запрограмовані мікросхеми, які зможуть здійснювати майнінгові обчислення, підключаючись до хмарного сервісу. Про це повідомляє портал Coindesk.

Перед стартом потрібно лише зробити необхідні налаштування на комп'ютері, зв'язати всю побутову техніку з ним і запустити майнінг. У перелік побутової апаратури, здатної майнити криптовалюту, Midea Group включила телевізор, холодильник, кондиціонер і багато іншого. Вони здатні добувати криптовалюту в повністю автоматичному режимі, поки господар будинку, наприклад, спить або на роботі.

Навіть у вимкненому стані побутовий прилад зможе підключатися до акаунту користувача і виконувати операції. Відзначається, що запуск програмного забезпечення для майнінгу не вплине на нормальну роботу пристроїв.

Таким чином, впровадивши цю технологію, у Midea Group хочуть збільшити комерційну привабливість побутової техніки на тлі зростання вартості біткоіна і хвилі популяризації майнінгу.

За останніми даними, вартість одного біткоіна склала $4010 станом на 21 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті