В Uber обрали нового голову

В Uber обрали нового голову

Генеральним директором став колишній директор туроператора Expedia Дара Хосровшахі

В Uber обрали нового голову
Дара Хосровшахі
Фото Phocuswright / flickr

Рада директорів компанії Uber обрали нового голову компанії, ним став колишній генеральний директор онлайн туроператора Expedia Дара Хосровшахі. Про це повідомляє Reuters.

48-річний Хосровшахі візьме на себе складну задачу із відновлення іміджу компанії, відновленню відносин із інвесторами, підняття морального духу працівників та створення прибуткового бізнесу після 7 років збитків

Йому доведеться поборотись із результатами діяльності Тревіса Каланіка, колишнього очільника Uber, якого акціонери компанії змусили піти у відставку.

Рішення ради директорів поки що офіційно не оприлюднювали, представники Uber та Expedia призначення не прокоментували.

За інформацією джерел Reuters, Хосровшахі вдалось обійти кандидатури Джеффа Іммельта, голову General Electric, та Мега Вітмена, голову Hewlett Packard Enterprise.

Як повідомляється, Хосровшахі в 2015 році став найбільш високооплачуваним директором в США. Також ірансько-американський бізнесмен входить до ради компанії New York Times та компанії із продажу спортивних товарів Fanatics.

Під керівництвом Хосровшахі Expedia більш ніж подвоїла свій річний прибуток з 2012 року до майже $8,8 млрд в 2016 році. Компанія повідомила про чистий прибуток у сумі $281,8 млн на 2016 рік.

В одному з інтерв’ю він заявив: «Аналітики зосереджені на показниках. Я зосереджений на зростанні».

Нагадаємо, Uber останніми місяцями потрапляв у низку скандалів, пов’язаних із сексуальними домаганнями, порушенням законодавства, використанням шахрайського ПЗ та ін. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло