В Україні видано «теплих» кредитів на 4 млрд грн

В Україні видано «теплих» кредитів на 4 млрд грн

Понад тисячу ОСББ та ЖБК стали учасниками програми і отримали в банках 178,3 млн грн

В Україні видано 	«теплих» кредитів на 4 млрд грн
Фото: Держенергоефективності

З початку дії програми «теплих» кредитів урядовою програмою скористалися 320 000 сімей. З 2014 року українці залучили понад 4 млрд гривень на енергоефективність.

Про це повідомляє Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

«З жовтня 2014 року і до цього дня близько 320 тис. Сімей скористалися урядовою програмою» теплих «кредитів на загальну суму понад 4 млрд грн», – йдеться в повідомленні.

Як зазначає Держагентство, найбільшою популярністю користується утеплення індивідуального житла.

«Цим напрямком програми скористалися близько 210 000 сімей, залучаючи на енергоефективні матеріали і обладнання 3,5 млрд грн. Понад 21 000 приватних домогосподарств отримали в банках 367 млн гривень на установку твердопаливних котлів», – відзначили в Держагентстві.

Крім цього, понад тисячу ОСББ та ЖБК (близько 80 000 сімей), стали учасниками програми і при цьому отримали в банках 178,3 млн грн на впровадження енергоефективних заходів в багатоповерхівках.

В Україні видано 	«теплих» кредитів на 4 млрд грн

Нагадаємо, що нещодавно програма з енергоефективності отримала додаткові 400 млн грн від Кабінету міністрів. 

На платіжні рахунки найбільше впливає лічильник обліку спожитого тепла, встановлені разом з системою регулювання і утепленням будинку. Орієнтовна вартість лічильника – 6000 грн, з яких 2000 грн безповоротно дає держава. Економія на оплаті за опалення може становити до 80% в разі, якщо будинок добре утеплений.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло