Гройсман: обсяг витрат на дорожні роботи у 2017 році перевищив 20 млрд грн

Гройсман: обсяг витрат на дорожні роботи у 2017 році перевищив 20 млрд грн

Планується ремонт дороги Львів - Одеса через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон, яка з'єднає західний кордон України з півднем

Гройсман: обсяг витрат на дорожні роботи у 2017 році перевищив 20 млрд грн
Фото: pixabay.com

Загальний обсяг коштів, які вже виділені на проведення дорожніх робіт в Україні в 2017 році, перевищив 20 млрд грн, а протяжність вже відремонтованих доріг – понад 750 км.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Finbalance.

Крім того, за його словами, 40 000 км доріг пройшло ямковий ремонт.

Як повідомив департамент інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну в п'ятницю, прем'єр нагадав, що в поточному році всі роботи почалися вчасно, в квітні, тоді як в минулому році перші дорожні тендери були проведені лише в серпні.

«Щотижня ми проводимо інспекційні поїздки регіонами, перевіряємо хід ремонтних робіт, їх якість, відкриваємо відновлені ділянки полотна. Окрема увага – будівництву нових магістралей», – сказав Гройсман.

Один з таких проектів, за його словами, це дорога Львів – Одеса через Хмельницький, Вінницю, Миколаїв та Херсон, яка з'єднає західний кордон України з портами на Чорному морі і стане потужною складовою транзитних можливостей України. За словами глави уряду, роботи на об'єкті вже розпочато, через три-чотири роки Україна отримає нову дорогу європейської якості.

«Ми послідовно виконуємо поставлене завдання щодо збільшення фінансування сектора інфраструктури та підвищенню якості доріг. За три-п'ять років ситуація в дорожньому господарстві зміниться докорінно. Якісні дороги – це не тільки можливість вільного та безпечного пересування для громадян, а й потужна точка росту для економіки і логістики держави», – підкреслив прем'єр.

Гройсман додав, що інвестиції в будівництво доріг забезпечують приріст ВВП держави в 2,5-кратному розмірі.

Нагадаємо, що до кінця року КМДА виділить на ремонт доріг 1,3 млн грн. Про це повідомили Mind КП «Київавтодор». Це майже на вдвічі більше, ніж витратили міська влада на ремонт доріг в минулому році.

Майже 80% від згаданої суми планується направити на капітальний ремонт доріг, решта – на поточний і дрібний ремонт дорожнього покриття.  За даними підприємства, в поточному році капітально відремонтували майже 18 км доріг. Скільки ще кілометрів доріг підлягає капітальному ремонту не уточнюється.

У минулому році дорожники капітально відремонтували 31 км доріг. Це, наприклад, бульвар Тараса Шевченка, відрізок від площі Перемоги до Повітрофлотського мосту, вулиця Стрілецька (від вулиці Ярославів Вал до вулиці Велика Житомирська) та ін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло