Київ заборгував 3,6 млрд грн за тепло

Київ заборгував 3,6 млрд грн за тепло

Найбільшими боржниками стали населення та ЖЕКи

Київ заборгував 3,6 млрд грн за тепло
Фото УНІАН

За інформацією «Київенерго», станом на 1 липня заборгованість споживачів Києва за використану теплову енергію становить 3,6 млрд гривень, передають Українські новини.

«Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед ВАТ «Київенерго» на 1 серпня становила 3,6 млрд грн. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед мають населення і житлово-експлуатаційні організації столиці – 1,4 млрд гривень і 761 млн гривень відповідно», – сказано в повідомленні компанії.

Найбільший приріст заборгованості за теплоенергію перед “Київенерго” продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, населення, підприємства та організації, що фінансуються з державного бюджету.

Нагадаємо, на аукціоні 18 серпня Фонд держмайна України реалізував блокуючий пакет акцій (25%) ПАТ «Київенерго» за стартовою ціною 759,6 млн грн.

На покупку цінних паперів претендував лише один учасник торгів, тому вони були реалізований за стартовою ціною.

Як вже повідомляв Mind, Фонд держмайна оголосив продаж блокуючих пакетів акцій (25%) восьми енергокомпаній. Відповідно до відкритих даних, п’ять з цих компаній контролюють структури Ріната Ахметова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло