Український інвестфонд купуватиме активи американських банків-банкрутів

Український інвестфонд купуватиме активи американських банків-банкрутів

У планах робота з проблемними активами, в тому числі нерухомістю

Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд (ЗНВКІФ) «Відновлення» вирішив взяти участь в аукціоні з продажу активів банків-банкрутів, який пройде на американському майданчику First Financial Network (FFN).

Про це повідомляє прес-служба ICU, передають Українські Новини.

Зокрема, «Інвестиційний Капітал Україна», що входить до групи ICU, прийняв рішення про збільшення статутного капіталу ЗНВКІФ «Відновлення» з 4 млн до 5 млрд грн.

Компанія затвердила проспект емісії фонду для здійснення інвестиційної діяльності, який повинен бути зареєстрований Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

«У планах компанії робота з проблемними активами, в тому числі нерухомістю, яка реалізується українськими банками і Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд також планує взяти участь в аукціонах, організованих First Financial Network (FFN) (Перша фінансова мережа)», – повідомив керівник підрозділу з управління локальними активами групи ICU Григорій Овчаренко.

19 вересня американські спеціалізовані майданчики First Financial Network (FFN) і The Debt Exchange, Inc. (DebtX) проведуть дебютні продажу прострочених кредитів від імені Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

На FFN пройдуть торги пакетом з 52 кредитів, які знаходяться в заставі НБУ, на суму $170 млн.

Вищевказані кредити були надані комерційним структурам, а заставою по ним виступають різний продуктовий бізнес, завод з виробництва устаткування, компанії з переробки сільгосппродукції, нерухомість та інше.

Пакет з 52 кредитів продається одним лотом.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло