ФДМ надзвичайно вигідно продав 33% у спільному підприємстві з виробництва ядерного палива

ФДМ надзвичайно вигідно продав 33% у спільному підприємстві з виробництва ядерного палива

Акції СП «УкрТВС» дісталися покупцю в 51,9 рази дорожче за стартову ціну

ФДМ надзвичайно вигідно продав 33% у спільному підприємстві з виробництва ядерного палива
Фото: pixabay.com

Фонд державного майна продав належні йому 33,3% акцій ПрАТ «Спільне українсько-казахстансько-російське підприємство з виробництва ядерного палива» (СП «УкрТВС») на відкритому аукціоні за 47 млн 799,9 тис. грн, що в 51,9 рази вище початкової ціни.

Всього в аукціоні, згідно інформації «Інтерфакс-Україна», взяли участь п'ять учасників, з яких за пакет активно торгувалися двоє. Під час торгів учасники, зокрема, піднімали ціну на 10, 50, 100 і 101 кроків, при цьому стартова ціна пакета акцій становила 921 000 грн, крок аукціону – 92 100 грн.

Нагадаємо, у квітні 2006 року прес-служба Мінпаливенерго повідомила з посиланням на рішення зборів акціонерів «УкрТВС» про рішення СП придбати у російської сторони технології з виробництва комплектуючих тепловиділяючих збірок (ТВЗ) для атомних електростанцій України.

«УкрТВС» створили для виробництва ядерного палива наприкінці 2001 року, щоб розвивати коопераційні зв'язки між підприємствами атомно-промислових комплексів України, Казахстану та Росії. Його акціонерами у рівних частках стали Фонд держмайна України, «Казатомпром» і «ТВЕЛ».

В 2016 році «УкрТВС» реалізувало продукцію вартістю 102,687 млн грн, отримавши збиток на рівні 0,1 млн грн. Штат підприємства налічує всього сім співробітників, балансова вартість основних фондів – 56 000 грн. Дебіторська заборгованість «УкрТВС» становить 27,12 млн грн, кредиторська – 124,64 млн грн.

Зазначимо, оголошення Фонду державного майна України про конкурс з приватизації 33,3% акцій «Спільного українсько-казахстансько-російського підприємства з виробництва ядерного палива» було опубліковане в газеті «Відомості приватизації» 7 серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло