ФДМУ не вдалося продати 25% «Донбасенерго»

ФДМУ не вдалося продати 25% «Донбасенерго»

Стартова ціна на держпакет акцій становить 669,2 млн грн

ФДМУ не вдалося продати 25% «Донбасенерго»
Фото facebook.com/Donbassenergo

Фонду державного майна України (ФДМУ) не вдалося продати держпакет акцій (25%) однієї з найбільших енергогенеруючих компаній «Донбасенерго» через відсутність заявок від потенційних покупців.

Про це повідомили в прес-службі ФДМУ, передають Українські Новини.

За інформацією Фонду держмайна, стартова вартість держпакету акцій «Донбасенерго» становить 669,2 млн грн.

Як повідомлялося, Фонд держмайна анонсував на середину серпня проведення аукціонів з продажу 25% державних пакетів акцій 8 енергокомпаній: «Одесаобленерго», «Донецькобленерго», «Донбасенерго», «Сумиобленерго», «ДТЕК Дніпроенерго», «ДТЕК Дніпрообленерго», «ДТЕК Західенерго» і «Київенерго». Раніше через відсутність заявок не відбулися заплановані аукціони з продажу 25% акцій «Одесаобленерго» і «Сумиобленерго».

16 серпня було продано 25% акцій «ДТЕК Донецькобленерго», а вранці 18 серпня – 25% акцій «Київенерго» і «ДТЕК Західенерго». Всі ці активи викупила компанія Ornex, яка входить до складу групи «Систем Кепітал Менеджмент», що управляє активами Ріната Ахметова.

Нагадаємо, Фонду держмайна України вдалося продати блокуючі пакети акцій трьох з восьми енергетичних компаній, що були виставлені на біржові аукціони. Усі три пакети – ПАТ «Донецькобленерго», ПАТ «Західенерго» та ПАТ «Київенерго» – купила кіпрська компанія Ornex, що входить до групи СКМ мажоритарного власника цих енергокомпаній Ріната Ахметова.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло