Угода про асоціацію з ЄС нарешті набула чинності

Угода про асоціацію з ЄС нарешті набула чинності

Вітаємо всіх громадян з цією подією!

Угода про асоціацію з ЄС нарешті набула чинності
Фото: pixabay.com

Президент України Петро Порошенко привітав українців з набранням чинності угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною.

Відповідне оголошення він розмістив на власній сторінці у Facebook.

1 вересня 2017 року, день, який назавжди увійде в історію нашої сильної та незалежної України. Сьогодні в повному обся...

Опубликовано Петро Порошенко 31 августа 2017 г.

«1 вересня 2017 року, день, який назавжди увійде в історію нашої сильної та незалежної України. Сьогодні в повному обсязі набуває чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС», – зазначив президент.

Глава держави нагадав, що з 1 січня 2016 року вже в силі поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом.

Як зазначив у коментарі для Mind аналітик Віталій Філіповський, де-факто зона вільної торгівлі з ЄС уже працює півтора року. Частина угоди про асоціацію, що стосується зони вільної торгівлі, почала діяти ще 1 січня 2016 року. За його словами, 1 вересня можна говорити скоріше про політичне і юридичне завершення ратифікації документа.

Усі зволікання були пов'язані виключно з позицією Нідерландів, які затягували схвалення саме політичної частини документа. До економіки ці розбіжності не мали жодного стосунку.

Отже, нарешті наша країна отримала можливість тверезо подивитися на свій пройдений шлях і почати нарешті відстоювати власні економічні інтереси. Адже саме в цьому і прихований справжній сенс усіх економічних угод.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло