Київський річпорт придбав дві баржі в Білорусі

Київський річпорт придбав дві баржі в Білорусі

Судна призначені для транспортування сухих навалювальних вантажів і контейнерів

Київський річпорт придбав дві баржі в Білорусі
Фото facebook.com/KyivRiverPort

Київський річковий порт поповнив свій флот двома баржами, купленими в Білорусі. Судна були придбані у компанії СТОВ «Белдортяжтранс».

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію порту.

Це несамохідні баржі-майданчики, призначені для переміщення генеральних, сухих навалювальних вантажів і контейнерів. Вантажопідйомність кожної баржі становить 1060 тонн.

Зазначимо, нещодавно Mind досліджував питання щодо річкових перевезень, оскільки а останні шість років обсяги перевезень по внутрішніх водах України скоротилися майже вдвічі. Але, без сумніву, перевезення річкою вигідніші, ніж автомобільним транспортом. Водночас «Укрзалізниця» нерідко не справляється із навантаженням, що призводить до численних проблем, зокрема, під час збору урожаю та відправлення його на ескпорт.

При цьому в економічній зоні річки Дніпро розташовані безліч підприємств, яким було б зручно транспортувати свої вантажі річкою. Наприклад, п'ять областей – Житомирська, Полтавська, Дніпропетровська, Донецька та Запорізька – зараз дають залізниці майже 60% вантажів, це близько 200 млн тонн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло