Нацбанк зареєстрував нову платіжну систему Сіty24

Нацбанк зареєстрував нову платіжну систему Сіty24

Наразі в Україні зареєстровано дев'ять платіжних систем

Нацбанк зареєстрував нову платіжну систему Сіty24
Фото прес-центр НБУ

Національний банк України зареєстрував внутрішньодержавну платіжну систему Сіty24 і видав платіжній організації Фінансова компанія «Фенікс» свідоцтво, датоване 2 серпня 2017 року.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

В даний час в Україні зареєстровано дев'ять платіжних систем, платіжними організаціями яких є банки, і 15 платіжних систем, платіжними організаціями яких є небанківські установи.

Зокрема, у травні міжнародна платіжна система TYME вивела на ринок України новий продукт – миттєві «Грошові перекази TYME». Система грошових переказів працює по всій території України поряд з такими системами переказів, як Western Union і MoneyGram. Міжнародними переказами TYME користуються у Німеччині, Великобританії, Ізраїлі, Польщі, ОАЕ, Туреччині, Чехії, Швеції та в Україні.

А наприкінці березня НБУ узгодив правила міжнародної платіжної системи Avers №1 та видав платіжній організації цієї системи – Кредит Оптима Банку – відповідне свідоцтво.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло